O tym jak pomóc

Aktualnie uruchamiamy stopniowo trzy projekty, do których realizacji niezbędne są środki finansowe oraz zaangażowanie ludzi dobrych serc. Zapoznaj się z naszymi PROJEKTAMI.

Finansowe formy wsparcia

Dzieląc się pieniędzmi Dzieląc się pieniędzmi

Dla każdego.
Wesprzyj nas finansowo, abyśmy razem mogli zrobić więcej!

Wpłać darowiznę online lub na konto Fundacji i skorzystaj z ulgi, odliczając ją od dochodu w Twoim rozliczeniu PIT.
wesprzyj

Niefinansowe formy wsparcia

Dzieląc się doświadczeniem Dzieląc się doświadczeniem

Dla Chorych i ich Bliskich.
Pomóż innym chorym i ich rodzinom poprzez kontakt i budowanie relacji

Skontaktuj się z nami poprzez formularz wsparcia, aby dać nam znać o swojej gotowości do podzielenia się własnym doświadczeniem choroby. Powiedz jaka forma jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia (posty na stronie, spotkania, wymiana maili itp.)

Dzieląc się wiedząDzieląc się wiedzą

Dla lekarzy, psychologów, rehabilitantów, pielęgniarek, prawników.
Udostępnij swoją wiedzę i czas by pomóc chorym zrozumieć ich chorobę

Skontaktuj się z nami poprzez formularz wsparcia, jeżeli jesteś gotowy wesprzeć chorych swoją poradą, może interpretacją rezonansu, lub innych wyników badań. Wiemy przecież, że lekarz prowadzący nie zawsze zdoła odpowiedzieć na wszystkie pytania, że natłok pacjentów nie zawsze na to pozwala…A może po prostu wystarczy czasem porozmawiać

Dzieląc się czasem Dzieląc się czasem

Dla każdego.
Zostań wolontariuszem i czerp radość z pomagania

Skontaktuj się z nami poprzez formularz wsparcia, aby wyrazić swoją chęć i dać znać w jakiej formie najbardziej chciałbyś pomóc

Formularz wsparcia

    Chcę się podzielić doświadczeniemChcę się podzielić wiedząChcę się podzielić czasem


    Administratorem danych osobowych jest fundacja Glioma-Center z siedzibą w Woli Filipowskiej (adres: ul. Nowa 9), NIP:5130259199. Możecie Państwo skontaktować się z Fundacją np. poprzez formularz kontaktowy lub pisząc do Fundacji na powyższy adres korespondencyjny. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i obsługi przesłanego zapytania, w tym analizy Państwa zapytania, rozwiązania sprawy, w jakiej Państwo się do nas zwracają, przygotowania odpowiedzi, przedstawienia informacji o celach i działaniach fundacji, celach analitycznych i statystycznych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i prawach przysługujących Państwu w związku z ich przetwarzaniem (Polityka Prywatności).