Fundacja w mediach

-> Raport z 4-tego Światowego Zjazdu Organizacji Pacjenckich Działających Na Rzecz Pacjentów z Guzami Mózgu (Brain Tumour Magazine, 2020 edition).
Magazyn zawiera obszerny raport z konferencji zorganizowanej przez International Brain Tumour Alliance we współpracy z amerykańskim National Cancer Institute. Relacja z naszego wystąpienia na konferencji na stronach 100-102.

-> Film na YouTube nagrany w związku z wirtualnym spotkaniem naukowym, które odbyło się we wrześniu 2020 roku, gromadząc blisko 300 neuroonkologów dyskutujących na temat badań i leczenia guzów centralnego systemu nerwowego. W stworzonym po konferencji krótkim filmie zgromadzono pytania organizacji pacjenckich oraz odpowiedzi ekspertów, podkreślając znaczenie globalnej współpracy w leczeniu rzadkich guzów mózgu i kręgosłupa.
Pytanie naszej Fundacji można wysłuchać w 16-stej minucie filmu.

-> Wywiad w Radiu dla Ciebie na temat celów Fundacji i kampanii społecznej prowadzonej przez Fundację w maju 2020 roku

-> Publikacja m.in. w Super Expresie, portalu TVN oraz serwisie medycznym Onkonet dla pacjentów i lekarzy onkologów, w związku z kampanią społeczną dotyczącą znaczenia diagnostyki molekurarnej w leczeniu guzów mózgu